..."/>

דיווח: ההזמנות יצאו, מכשיר ה-GALAXY S 3 יושק בלונדון ב3 למאי

במהלך השבוע, חברת סמסונג החלה לשלוח הזמנות אשר נושאות את הכותרת "בואו לפגוש את הגאלאקסי הבא", כפי שתוכלו לראות בהזמנה המופיעה מטה, סמסונג לא חשפה את שם המכשיר, אז השם גאלאקסי S 3 אולי כלל לא עומד על הפרק, יתכן גם כי צבעי ההזמנה מרמזים על צבע המכשיר העתידי.

בהזמנות אשר נשלחו לעיתונאים סמסונג לא חשפה שום פרט על המכשיר אשר יושק, ההזמנות לא כללו תמונות מסוימות, ומפרט המכשיר עדיין לא ידוע אך על פי הדיווחים יגיע המכשיר יחד עם מסך בגודל 4.7 אינץ' מסוג Super AMOLED HD Plus, מעבד מרובע-ליבה במהירות 1.5 ג'יגה-הרץ, זכרון RAM בנפח 1 ג'יגה-בייט, מצלמה בעלת חיישן של 12 מגה-פיקסל וכל המפרט המדהים הזה יכנס בעובי של 8 מילימטרים בלבד.

מוקדם יותר החודש, נציגי חברת סמסונג מסרו לאתר Engadget כי השמועה לגבי תצוגת תלת מימד במכשיר החדש איננה נכונה, ובנוסף, מסרו כי חברת סמסונג לא מתכננת ליצר מסכי תלת מימד במכשיריה העתידיים, "אנחנו חוקרים טכנולוגיות חדשות באופן קבוע על מנת להעשיר את מכשירינו, אך אין לנו תיכנון להוסיף תצוגת תלת מימד במכשירים הקרובים".

בנוסף, על פי מקור אנונימי, אשר על פי טענתו עובד בחברה גדולה למכירת טלפונים באנגליה, מכשיר הגאלקסי אס 3 (Galaxy S III) יהיה חסין מפני מים – וזאת מבלי להשתמש בכיסוי מיוחד, השבבים הפנימיים של המכשיר יצופו בחומר מיוחד אשר יעניק להם חסינות מפני המים, והמכשירים ימשיכו לעבוד כרגיל גם מתחת לפני המים.

אנחנו כמובן נמשיך לדווח לכם בנושא.

מני אדרי

16 לאפריל, 2012

ברוכים הבאים למערכת התגובות החדשה של אתר Geekspot, תוכלו להתחבר ולהגיב בתור אורחים ללא צורך בהרשמה , או לחילופין, להתחבר עם חשבון הפייסבוק, טוויטר או גוגל+ שלכם.
למעלה