..."/>

תדהמה: אתר dossinet.me (דוסינט) הורד מהרשת

[highlight color="yellow"]עדכון 22:26: האתר זמין כעת באופן מלא[/highlight]

בדקות האחרונות אתר dossinet.me (דוסינט.מי) הורד מהרשת ואינו זמין, במקום האתר, מופיעה הודעה אשר נכתבה על ידי חברת גרינטק אשר מפיקה ומשווקת מוזיקה ותוכן יהודי אשר ככל הנראה גרמה להורדת האתר מהרשת.

ההודעה אשר נכתבה מוסרת כי, "אתר זה הורד במסגרת מלחמת האומנים בהורדות הפיראטיות ברשת, כל אתר אחר שיעלה במקומו יוסר באותה הדרך הגיע הזמן שתפסיקו לגזול ותתחילו לשלם כספים על אלבומים…. ".

תגובה רשמית מארגון גרינטק: "אתר dossinet.me לא הורד על ידנו, מי שהוריד אותו לקח תמונה מהאתר שלנו והעלה לשם", ככל הנראה, הורדת האתר הייתה תעלול יחצני של מנהלי האתר, אשר מעוניינים להגדיל את כמות הכניסות על ידי יצירת פרובוקציות, ויתכן שלא, עדיין לא קיבלנו תגובה רשמית מהנהלת דוסינט.

סגירת אתר dossinet.me (דוסינט.מי) מהווה צעד נוסף במלחמה של חברות התוכן באתרי ההורדות אשר לא נכנעים וממשיכים לספק הורדות המפרות זכויות יוצרים בדרכים מקוריות, מנכ"ל ארגון זיר"ה, מוטי אמיתי מסר לאחרונה כי ארגונו עובד במרץ על מנת להוריד מהרשת את האתר Horadot.tv, לאחר שארגונו הצליח להוריד את אתר iDown.me ואת האתר Horadot.net.

אנחנו כמובן נמשיך לדווח בנושא ראשונים כמו תמיד.

מני אדרי

18 למרץ, 2012

ברוכים הבאים למערכת התגובות החדשה של אתר Geekspot, תוכלו להתחבר ולהגיב בתור אורחים ללא צורך בהרשמה , או לחילופין, להתחבר עם חשבון הפייסבוק, טוויטר או גוגל+ שלכם.
למעלה